PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIE W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION
 
 
 
 
 
     
 • Widok z Gór Pieprzowych w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
  Widok z Gór Pieprzowych w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
 • Góry Pieprzowe w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
  Góry Pieprzowe w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
 • W okolicach Kleczanowa, fot. Halina E. Sadecka
  W okolicach Kleczanowa, fot. Halina E. Sadecka
 • Pasmo Bielińskie zimą, fot. A. Kozicki
  Pasmo Bielińskie zimą, fot. A. Kozicki
 • Wąwóz w okolicach Zagród, fot. Halina E. Sadecka
  Wąwóz w okolicach Zagród, fot. Halina E. Sadecka
Aktualności
 
 
Artykuły:
 
 

Stowarzyszenie WSPÓLNY CEL w ramach projektu pn.: „Poszerzenie oferty turystycznej regionu” ogłasza nabór na bezpłatne kreatywne warsztaty z rękodzieła.

Data dodania: czwartek, 17 września 2015r.

Dożynki odbędą się dnia 09.08.2015r. w Nawodzicach.

Data dodania: środa, 29 lipca 2015r.

Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Wsi ODNOWICA mam przyjemność zaprosić na premierę spektaklu Teatru pod Lnianym Niebem zatytułowanego  "Zaklinanie Żab". Spektakl prezentowany będzie 27 i 28 czerwca 2015 r. w leśniczówce (Dąbrowie Dolnej 1 k. Bodzentyna),w  siedzibie Stowarzyszenia na Rzecz Odnowy Wsi "Odnowica. Początek imprezy zaplanowano na godz.15.00.  Scenariusz "Zaklinania Żab" powstał na kanwie starej legendy świętokrzyskiej, którą Alicja Imiołek - autorka scenariusza - poznała w dzieciństwie od swojej babci, a potem spisała lokalną gwarą. W dniu 27 czerwca o godzinie 22-giej zagra Wielokulturowy Zespół Ludowy WIOHA. W trakcie koncertu uruchomiona zostanie wystawa organicznych obiektów święcących pt. „Światło z WIOHY” autorstwa Krzysztofa Wrony i jego zespołu.

Data dodania: poniedziałek, 22 czerwca 2015r.

Uprzejmie informujemy, że ocenie merytorycznej poddano 45 wniosków, które przeszły ocenę formalną. Dofinansowanie otrzymało 28 wniosków, a 29 wniosków znalazło się na liście rezerwowej z powodu wyczerpania puli środków przeznaczonych na dotacje. Pozostałe wnioski złożone w tym naborze, w ocenie ekspertów, nie otrzymały wymaganej liczby punktów w sekcji „adekwatność” lub uzyskały całkowitą ocenę poniżej wymaganego progu 65 punktów.

Do pobrania:

Data dodania: wtorek, 9 czerwca 2015r.

Uprzejmie informujemy, iż zmieniono zapis w Wytycznych do przygotowywania wniosków o dotacje w ramach konkursu III/2015/NGO. Zmianie uległ zapis na stronie 20 wytycznych, pkt. 2.6.1 Przyznanie dotacji/Zabezpieczenie umowy.

Aktualny zapis w wytycznych brzmi  „W terminie 14 dni od podpisania umowy o dofinansowanie Beneficjent jest zobowiązany do złożenia zabezpieczenia prawidłowej realizacji projektu”.

Do pobrania:

Data dodania: piątek, 6 marca 2015r.

 Uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 marca do dnia 31 marca 2015 r. można składać wnioski o dotację dla organizacji pozarządowych.

Data dodania: piątek, 27 lutego 2015r.

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Sandomierzu zaprasza osoby fizyczne oraz organizacje pozarządowe z terenu powiatów sandomierskiego, opatowskiego, ostrowieckiego i kieleckiego na spotkania informacyjne na temat Programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością” w ramach Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy:

 • dotacje dla organizacji pozarządowych,
 • dotacje dla uruchamiających działalność gospodarczą,
Data dodania: wtorek, 10 lutego 2015r.
   
 
copyrights @ 2013 - 2018
Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej - Sandomierz
www.opiwpr.org.pl