PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIE W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION
 
 
 
 
 
     
 • Ciosowa Góra,Pasmo Tumlińskie, fot. A. Kozicki
  Ciosowa Góra,Pasmo Tumlińskie, fot. A. Kozicki
 • Wąwóz w okolicach Zagród, fot. Halina E. Sadecka
  Wąwóz w okolicach Zagród, fot. Halina E. Sadecka
 • W okolicach Kleczanowa, fot. Halina E. Sadecka
  W okolicach Kleczanowa, fot. Halina E. Sadecka
 • Widok z Gór Pieprzowych w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
  Widok z Gór Pieprzowych w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
 • Łąki w dolinie Opatówki, fot. Halina E. Sadecka
  Łąki w dolinie Opatówki, fot. Halina E. Sadecka
Aktualności
 
 
Artykuły:
 
 

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 93/II/SPPW/2017 na dostawę fabrycznie nowych kamer monitorujących dla potrzeb Inkubatora Przetwórczego w Dwikozach, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: piątek, 10 marca 2017r.

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 113/SPPW/2017 na dostawę oraz montaż (w razie konieczności) fabrycznie nowych stołów bankietowych, ławki szatniowej oraz wieszaka, dla potrzeb Inkubatora Przetwórczego w Dwikozach, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: czwartek, 9 marca 2017r.

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 112/SPPW/2017 na dostawę oraz montaż (w razie konieczności) fabrycznie nowych meblowych witryn wystawienniczych dla potrzeb Centrum Produktu Lokalnego przy Inkubatorze Przetwórczym w Dwikozach, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: czwartek, 9 marca 2017r.

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 108/SPPW/2017_II na dostawę oraz montaż nowego okapu wraz z akcesoriami w sali przetwórczo-kuchennej w Inkubatorze Przetwórczym w Dwikozach, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: poniedziałek, 6 marca 2017r.

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 82/SPPW/2017_II dot. dostawy i montażu fabrycznie nowych urządzeń do rozdrabniania owoców oraz  prasy hydraulicznej - jako zestawu do produkcji soków owocowych dla potrzeb Inkubatora Przetwórczego w Dwikozach, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: piątek, 3 marca 2017r.

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 98/SPPW/2017 dot. dostawy nowych opakowań na produkty spożywcze dla potrzeb Inkubatora Przetwórczego w Dwikozach warz z z Centrum Produktu Lokalnego, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: czwartek, 2 marca 2017r.

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 94/II/SPPW/2017 dot. dostawy oraz montażu rolety okiennej dla potrzeb Inkubatora Przetwórczego w Dwikozach, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: środa, 1 marca 2017r.

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 92/II/SPPW/2017 dot. dostawy oraz montażu fabrycznie nowego zmiękczacza wody z filtrami dla potrzeb Inkubatora Przetwórczego w Dwikozach, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: środa, 1 marca 2017r.

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 89/II/SPPW/2017 dot. dostawy fabrycznie nowej sondy termicznej do pieca dla potrzeb Inkubatora Przetwórczego w Dwikozach, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: środa, 1 marca 2017r.

Protokół wyboru Wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym nr 86/II/SPPW/2017 dot. dostawy oraz montażu nowych siatek na owady „moskitier” dla potrzeb Inkubatora przetwórczego w Dwikozach, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: środa, 1 marca 2017r.
   
 
copyrights @ 2013 - 2018
Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej - Sandomierz
www.opiwpr.org.pl