PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIE W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH
THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION
 
 
 
 
 
     
 • Ciosowa Góra,Pasmo Tumlińskie, fot. A. Kozicki
  Ciosowa Góra,Pasmo Tumlińskie, fot. A. Kozicki
 • Nad Wisłą w okolicach Nowego, fot. Halina E. Sadecka
  Nad Wisłą w okolicach Nowego, fot. Halina E. Sadecka
 • W okolicach Kleczanowa, fot. Halina E. Sadecka
  W okolicach Kleczanowa, fot. Halina E. Sadecka
 • Widok z Gór Pieprzowych w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
  Widok z Gór Pieprzowych w okolicach Sandomierza, fot. Halina E. Sadecka
 • Łąki w dolinie Opatówki, fot. Halina E. Sadecka
  Łąki w dolinie Opatówki, fot. Halina E. Sadecka
Artykuły:
 
 

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości ogłasza nabór ekspertów do oceny merytorycznej wniosków w ramach programu dotacji dla absolwentów Świętokrzyskiej Akademii Biznesu (ŚAB).

Data dodania: wtorek, 15 lipca 2014r.

W niedzielę 15 czerwca 2014 r. zakończyliśmy uroczyście pierwszą edycję kursu nauczania w Świętokrzyskiej Akademii Biznesu.

W sobotę i niedzielę 14 - 15 czerwca 2014 r. 21 słuchaczy Akademii zaliczyło pozytywnie egzamin końcowy przed komisją złożoną z nauczycieli akademickich uczelni wyższych: Business Academy Aarhus z Danii i Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach oraz Kierownika Programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”.

Data dodania: wtorek, 17 czerwca 2014r.

W sobotę 23 listopada 2013 r. zainaugurowaliśmy działalność „Centrum kształcenia przedsiębiorców – Świętokrzyską Akademię Biznesu”. Zaproszeni goście oraz słuchacze, przed przyjęciem do Świętokrzyskiej Akademii Biznesu, uczestniczyli w ciekawie poprowadzonej przez Ryszarda Janię, prezesa Zarządu Pilkington Automotive Poland, Sp. z o.o., rozmowie na temat istoty przedsiębiorczości oraz ważnych cech, które winny wyróżniać przedsiębiorcę.

Data dodania: poniedziałek, 25 listopada 2013r.

Z satysfakcją i dumą informujemy, że 23 listopada 2013 r. inaugurujemy działalność „Centrum kształcenia przedsiębiorców – Świętokrzyską Akademię Biznesu”, które powstało w ramach projektu „Świętokrzyska Akademia Biznesu” realizowanego w celu wzmocnienia potencjału kadr lokalnych przedsiębiorstw w zakresie efektywnego zarządzania firmą.

Data dodania: czwartek, 21 listopada 2013r.

Protokół z wyboru Wykonawcy na świadczenie usług tłumaczeń j. polski/j. angielski i j. angielski/j. polski w formie pisemnej i ustnej w związku z realizacją projektu „Świętokrzyska Akademia Biznesu” w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej (nr umowy URP/SPPW/1.1/KIK/08 z dnia 30.11.2011 r.).

Do pobrania:

Data dodania: czwartek, 14 listopada 2013r.

W załączeniu lista rankingowa uczestników zakwalifikowanych do udziału w Świętokrzyskiej Akademii Biznesu. Wszystkim osobom zakwalifikowanym gratulujemy. Uroczyste rozpoczęcie zajęć odbędzie się 23 listopada o godz. 10.00 w Hotelu Basztowym Pl. Poniatowskiego 2, sala Bordowa.

Do pobrania:

Data dodania: wtorek, 12 listopada 2013r.

Ogłaszamy nabór mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz kadry zarządzającej do uczestnictwa w kursie „Centrum kształcenia przedsiębiorców – Świętokrzyska Akademia Biznesu”.

UWAGA! Bardzo prosimy osoby, które składają formularze rekrutacyjne do Świętokrzyskiej Akademii Biznesu o dołączenie wypełnionego załącznika do formularza rekrutacji.

Dokumenty dotyczące naboru można pobrać tutaj:

Dodatkowych informacji udziela p. Anna Zając - Nogaj - kierownik projektu; tel. 15 833 34 06, 15 833 34 00; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Data dodania: środa, 2 października 2013r.

Uprzejmie informujemy, że Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu ogłasza wszczęcie postępowania mającego ma celu wybór partnerów do realizacji projektu pod nazwą „Świętokrzyska Akademia Biznesu”, realizowanego w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej (na podstawie umowy URP/SPPW/1.1/KIK/08).

Data dodania: piątek, 17 maja 2013r.
   
 
copyrights @ 2013 - 2018
Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej - Sandomierz
www.opiwpr.org.pl